Radosť byť doma

Projekt Mojmírka vám prináša bezstarostné bývanie v skvelej lokalite. 

Aby ste sa mohli sústrediť na to, čo je v živote najdôležitejšie.

Projekt Mojmírka je aktuálne vo výstavbe.

Kvalitné bývanie
pre kvalitný život

Mojmírka je postavená tak, aby svojim obyvateľom poskytla čo najvyšší komfort.

Nadčasová architektúra neustupuje módnym trendom a kladie dôraz na úžitkovosť a funkčné dispozície. Poctivé materiály a výstavba tvoria základ pre ozajstný domov, ktorého hodnota časom iba porastie.

 

V dvoch obytných budovách sa nachádza 16 bytov, 3 obchodné priestory, átrium so zeleňou a spoločné priestory. Obklopuje a spája ich zelený dvor, na ktorom je dostatok miesta na relax, prechádzky s domácim miláčikom a bezpečné ihrisko plné zábavy. Samozrejmosťou je výťah na každé poschodie a to aj priamo z garáže. 

 

Dômyselné a praktické riešenia

Pri projektovaní Mojmírky sme dbali aj na jej energetickú úspornosť a ekologickú efektivitu. Stavba spĺňa tie najprísnejšie ekologické normy a certifikáty a predstavuje minimálnu záťaž pre životné prostredie. Mojmírka má tiež vlastnú kotolňu a každý byt je vybavený samostatným regulátorom teploty.


Unikátnou súčasťou komplexu je zelená vegetačná strecha, ktorá je umiestnená nad prvým podlažím. Vďaka svojim vlastnostiam šetrí energie, umožňuje využitie dažďovej vody a zvyšuje kvalitu ovzdušia a životného prostredia v okolí.

K bytu je možné dokúpiť si aj parkovacie miesto v podzemnej garáži.

Harmonogram projektu

Miesto pre podnikanie

Na prízemí komplexu sa nachádzajú tri obchodné priestory. Sú projektované tak, aby sa váš podnik stal prirodzenou súčasťou života na Mojmírovej ulici.

Staviame poctivé a kvalitné nehnuteľnosti pre ľudí, ktorí hľadajú domov na celý život. Dávame si záležať na tom, aby naše projekty obyvateľom slúžili spoľahlivo a bez kompromisov. Tak, aby prinášali iba radosť.

Naším cieľom je stavať budovy, ktoré sa stanú prirodzenou súčasťou mesta. Pri plánovaní nových projektov preto už od začiatku myslíme na obyvateľov, infraštruktúru aj charakter mesta Piešťany.

Kontaktujte nás

Máte záujem o byt alebo sa chcete bližšie informovať?
Zavolajte alebo napíšte a radi vám odpovieme na všetky otázky.
0905 421 677